Dysponujemy miejscami parkingowymi dla naszych pacjentów. Należy wjechać przez szlaban pod budynek (szlaban otwiera ochrona po naciśnięciu przycisku). Miejsca oznaczone są tabliczkami. Komunikacja miejska: od ulicy Szczęśliwickej: przystanek Szczęśliwicka 04: linia 154, 172, 184, od ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r: przystanek Szczęśliwicka 02: 136, 167, 186, 191, 414, od ulicy Al. Jerozolimskich: przystanek Dw. Zachodni 02: 127, 154, 158, 159, 172, 184, 187, 517, 523 (należy przejść przez park Zachodni).
Na wizytę należy zabrać ze sobą wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów. Podczas niektórych terapii pacjent może zostać poproszony o odsłonięcia większej powierzchni ciała i pozostanie w samej bieliźnie. W przypadku umówienia się na trening lub zajęcia grupowe obowiązuje wygodny strój sportowy oraz obuwie zmienne. Dla pacjentów dostępna jest szatnia wraz z zamykanymi szafkami na kluczyk.
Tak, należy zabrać ze sobą posiadaną dokumentację medyczną o ile została wykonana (RTG, Tomografia komputerowa, Rezonans magnetyczny, USG itp.).
Wizyta u fizjoterapeuty/osteopaty trwa około 45 minut, natomiast długość uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjenta i zastosowanej terapii.
Oferujemy wyłącznie usługi prywatne pełnopłatne. Nie realizujemy wizyt pakietowych z firm ubezpieczeniowych.
Wszystko zależy od konkretnego problemu, z którym przychodzi Pacjent oraz jego kondycji psychofizycznej. Nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi ile zabiegów wywoła oczekiwany efekt.
Podczas ciąży dochodzi do dużych zmian fizjologicznych. W tym okresie zalecamy kobietom umówienie się na wizytę u fizjoterapeuty uroginekologicznego, który może pomóc m.in. w przygotowaniu do porodu, a także w przypadkach występowania w trakcje ciąży np. bóli kręgosłupa, spojenia łonowego, miednicy czy powstałych obrzęków. Warto również zaznaczyć, że podczas połogu, pomoc fizjoterapeuty może być wskazana np. podczas instruktażu ćwiczeń mięśni dna miednicy, obręczy barkowej czy kręgosłupa.