Rehabilitacja

Rehabilitacja i Fizjoterapia Warszawa Ochota

Rehabilitacja Warszawa i fizjoterapia są ważnymi dziedzinami medycyny, które zajmują się leczeniem różnorodnych schorzeń i urazów. Poprzez specjalistyczne techniki i ćwiczenia, rehabilitacja i fizjoterapia mają na celu przywrócenie funkcji fizycznej, poprawę mobilności oraz złagodzenie bólu u pacjentów. Istnieje wiele stanów zdrowia, które mogą być skutecznie leczone za pomocą tych terapii. Zajmujemy się wspieraniem powrotu do pełnej sprawności ruchowej dzięki fizjoterapii. Naszym pacjentom pomagamy zapomnieć o bólu i ograniczeniach z nim związanymi.

Zadbamy o Twoje zdrowie - Rehabilitacja Warszawa

Przez odpowiednio dobraną terapię zadbamy o przywrócenie pełnej sprawności i zdrowia po kontuzjach, zabiegach chirurgicznych czy w bólu przewlekłym. Pomagamy eliminować wady postawy oraz dolegliwości bólowe spowodowane siedzącym trybem życia. Zwłaszcza ostatnim czasem w związku z popularnym trybem pracy „home office” przychodzą do nas osoby którym doskwierają dolegliwości bólowe kręgosłupa.Prowadząc proces rehabilitacji kładziemy silny nacisk na naukę zdrowych nawyków oraz prawidłowego podejścia do aktywności fizycznej tak aby minimalizować ryzyko wystąpienia przeciążeń i urazów.

Dlaczego nasza fizjoterapia?

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, każdy przypadek jest dla nas inny. Pracujemy jako zespół specjalistów w różnych dziedzinach, stosując nowoczesne metody fizjoterapii. Często łączymy terapię z odpowiednio dobranym treningiem oraz sugerujemy jakie ćwiczenia powinny być wykonywane.Każdy pacjent wychodzi z naszego gabinetu ze szczegółową informacją na temat jego schorzenia, indywidualnym planem terapii i zaleceniami, których stosowanie ma zapobiec nawrotom dolegliwości i poprawić stan zdrowia.

Dobrze dobrana fizjoterapia pozwala na: