Opinie

Centrum Zdrowia BACK2HEALTH
KatarzynaLekarz: mgr Krzysztof Krzystyniak
Czytaj więcej
Pan Krzysztof jest świetnym specjalistą, pracuje z ciałem jaki i z emocjami w ciele. Ma wyjątkowo szeroką wiedzę i bardzo rzeczowo wszystko wyjaśnia. Polecam bardzo!
AnnaLekarz: mgr Anna Szczotka
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam Panią Anię. Przeprowadziła dokładny wywiad, wszystko dokładnie wyjaśniła i przedstawiła plan terapii. Czułam się komfortowo podczas całej wizyty i wiem jak i nad czym muszę teraz pracować. Na pewno wrócę do Pani Ani po porodzie. Serdecznie polecam!
AJCLekarz: mgr Justyna Brewczak
Czytaj więcej
Świetna wizyta! Miła i przyjazna atmosfera, pani Justyna w sprawny i konkretny sposób przekazała masę wiedzy, wszystkie wskazówki dla maluszka zostały też z nami praktycznie przećwiczone. Na pewno wrócimy 🙂
TadeuszLekarz: mgr Alan Olejnik
Czytaj więcej
Rewelacyjne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera. Dowiedziałem się skąd bierze się ból pleców i jak temu zaradzić. Zdecydowanie polecam!
Paulina BrzezińskaLekarz: mgr Alicja Dauksz
Czytaj więcej
Trafiłam na wizytę do pani Alicji w 6. miesiącu ciąży, bez żadnych konkretnych dolegliwości, kontrolnie. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, badanie i terapię manualną. Wyjaśniła wszystko bardzo dokładnie, zaleciła co mogę robić sama w domu. Dodatkowo to bardzo serdeczna i empatyczna osoba. Zdecydowanie polecam. Gabinet Back2Health przy ul. Szczęśliwickej to bardzo przyjemne miejsce.