Back2Health - O nas

Nasza klinika powstała z pasji, chęci pomocy ludziom w przywracaniu i utrzymaniu zdrowia.

Nasi specjaliści

Nasz zespół składa się z ambitnych osób, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Cechuje nas profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a zdrowie i samopoczucie pacjenta jest dla nas najwyższym priorytetem.

Nasza klinika

Back2Health jest miejscem o wyjątkowym klimacie. Posiadamy wystrój łączący w sobie cechy modernizmu z naturą. Wyposażenie naszych gabinetów zapewnia naszym specjalistom możliwość zaopiekowania się Państwem na jak najwyższym poziomie. Posiadamy również kącik zabaw dla dzieci oraz szatnię, która w szczególności okazuje się przydatna w okresie jesienno-zimowym. Wygodne fotele umilą Państwu oczekiwanie na zabieg lub swoich bliskich, a miła atmosfera przyśpieszy ten proces. Ale to nie wszystko, czego możesz się dowiedzieć o nas. Odwiedź, poznaj. Jesteśmy dumni, że współtworzymy tak wyjątkowe miejsce. Ludzie, wnętrza, pasja, to wszystko tworzy całość, która pozwala nam holistycznie podchodzić do człowieka. Zapraszamy również na nasze social media!

Nasi wysoko wykwalifikowani rehabilitanci, fizjoterapeuci, osteopaci posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, by skutecznie diagnozować i leczyć różnego rodzaju schorzenia związane z układem kostnym i mięśniowym. Stawiamy na zrozumienie przyczyn problemów naszych Pacjentów i skupiamy się na ich szeroko pojętym zdrowiu.

Zaawansowane metody terapeutyczne, innowacyjne podejście do rehabilitacji oraz indywidualnie dostosowany plan leczenia to nasze atuty. Dążymy do osiągania trwałych rezultatów, umożliwiając naszym Pacjentom powrót do pełnej sprawności. I za to nas lubią 🙂

 

Back2Health Warszawa 

Nasza Klinika znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ochota.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług rehabilitacyjnych, osteopatycznych oraz diagnostycznych. Osiągnij pełnię zdrowia i sprawności dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w proces terapeutyczny.